mac noodles
$1.69($0.28/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$3.99($0.33/ounce)
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$4.19($0.19/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible
$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$1.69($0.26/ounce)
Loved for: quick meal preparation
SNAP EBT eligible
$3.79($0.63/ounce)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
$4.99($0.52/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$3.39($0.68/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
Sponsored
$1.49($0.27/ounce)
$9.99($0.71/ounce)
$4.49($0.37/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.49($0.49/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$5.49($0.30/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.89($0.24/ounce)Buy 2 for $4 Barilla pasta4.5 out of 5 stars with 286 ratings