Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

maggi masala noodles

241 results for “maggi masala noodles”

Maggi Chicken Soup - 1.94oz

$0.99

Ben's Original Ready Rice Tikka Masala - 8.5oz

$2.49($0.29/ounce)
4(149)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

SUMM! Sesame Ginger Chicken Gyoza Dumplings - 8.8oz

$4.79
reg $5.99
Sale
SUMM!New at target
4.7(66)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

The Matzo Project Matzo Ball Soup Kit - 4.5oz

Korean Bros Tteobokki Cheese Pouch

$6.99
reg $8.99
Sale

Nongshim Toomba Multipack Noodles - 19.3oz

$5.99

Brooklyn Delhi Chickpea Tikka Masala - 10oz

Hinode Basmati Rice - 2lbs

$6.29($0.20/ounce)

JFC Shumai Shrimp - 7.6oz

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mahatma Saffron Yellow Rice Mix Long Grain - 10oz

$1.89

Momofuku x A-Sha Spicy Soy Noodles - 5ct/16.75oz

$13.99($0.84/ounce)

OTOKI Cheese Ramen Spicy Instant Noodle Soup - 9.45oz/4ct

Galil Mixed Nuts Lokum - 16oz

$7.99($0.50/ounce)

Goodles 2 Pack/5.25oz Each Twist My Parm Asiago and Parmesan Protein Mac & Cheese

$5.68($0.54/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.