pasta kit
318 results for “pasta kit”
$3.59($0.36/ounce)
$2.99($0.50/ounce)
$5.49($0.46/ounce)
$3.59($0.34/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.39($0.32/ounce)
Loved for: quick to prepare
SNAP EBT eligible
$4.92
Value Bundle
$5.18 when purchased separately
SNAP EBT eligible
Sponsored
$15.00
Only at target
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible
$5.49
reg $5.99
Sale
SNAP EBT eligible
$7.99($0.40/ounce)
reg $8.49
Sale
$5.39($0.57/ounce)
Loved for: quality ingredients
SNAP EBT eligible
$2.59
was $2.99
New lower price
Sponsored