pasta meals
458 results for “pasta meals”
$5.99($0.87/ounce)
$6.29($0.76/ounce)
Loved for: flavorful meal
SNAP EBT eligible
$4.89($0.26/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.29($0.63/ounce)
Loved for: flavorful meal
SNAP EBT eligible
$6.29($0.66/ounce)
Loved for: flavorful meal
SNAP EBT eligible
$5.49($0.61/ounce)
reg $5.99
Sale
SNAP EBT eligible
$5.49($0.61/ounce)
reg $5.99
Sale
SNAP EBT eligible
$2.69($0.18/ounce)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
$1.39($0.09/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
Sponsored
$6.29($0.74/ounce)
$3.39($0.34/ounce)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible
$2.99($0.32/ounce)
Sponsored