Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pasta roni alfredo

387 results for “pasta roni alfredo”

Hamburger Helper Deluxe Beef Stroganoff Pasta Meal Kit - 5.5oz

$1.69($0.31/ounce)
was $1.89
New lower price
4.4(280)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Goodles 3 Pack/5.25oz Each Twist My Parm Asiago and Parmesan Protein Mac & Cheese

$8.52($0.54/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(895)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Goodles 3 Pack/6oz Each Cheddy Mac Creamy Cheddar Protein Mac & Cheese

$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 7.25oz

$1.19($0.16/ounce)
4.7(9666)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Rana Chicken Alfredo Lasagna - 40oz

$13.99
reg $14.99
Sale

Evol Blackened Chicken Alfredo - 8.5oz

4.4(52)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Angel Hair - 16oz - Good & Gather: No Artificial Flavors, Colors or Preservatives

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1312)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Katie's Fiori Marinara Pasta Bake - 24oz

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 7.25oz + Kraft Power Mac Original Mac and Cheese - 7.25oz

Rao's Homemade Rigatoni Pasta - 16oz

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(222)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$7.99($0.40/ounce)
reg $8.49
Sale
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Signature Stelline - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.