Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

penne alfredo

209 results for “penne alfredo”

Hot Pockets Four Cheese Pizza Frozen Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.5(229)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Bertolli Chicken Pesto with Penne - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Bertolli Frozen Chicken Penne Alla Vodka - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Bertolli Chicken Broccoli Fettuccine Alfredo - 22oz

$7.59
4.1(472)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Penne Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(618)
Loved for: best gluten-free option
SNAP EBT eligible

Frozen Stuffed Mini Rigatoni with Butter Parmesan Sauce - 7oz - Good & Gather™

$3.49($0.50/ounce)

Devour Tortellini Alfredo with Italian Sausage - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)
4.2(99)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Small Plates Italian Salami - 2.76oz: Pork

$2.99($1.08/ounce)

Mac 'n' Cheese - 20oz - Good & Gather™

$3.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1095)
SNAP EBT eligible

Rao's Made For Home Chicken Alfredo Meal -  8.4oz

$3.99
reg $5.39
Sale

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(642)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Sponsored

Gluten Free Penne - 12oz - Good & Gather: No Artificial Flavors, No Preservatives

Hamburger Helper Four Cheese Lasagna - 5.5oz

$1.69($0.31/ounce)
was $1.89
New lower price
4.3(304)
Loved for: quick meal
SNAP EBT eligible

Stouffer's Chicken Alfredo Pasta Meal Size Dinner - 57oz: High Protein, No Added Sugar

$15.39($0.27/ounce)

Chef Boyardee Beef Ravioli - 15oz

$1.19($0.08/ounce)

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Devour Frozen Cajun Style Alfredo with Sausage and Chicken - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(468)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Kraft Spongebob Shapes Mac & Cheese Dinner - 5.5oz

$1.19($0.22/ounce)
4.6(623)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 4ct/40oz

$9.99($0.25/ounce)
reg $11.49
Sale
4.2(4843)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Pepperoni, Gouda Cheese Cubes, Green Olives - 3oz - Good & Gather™

$2.79($0.93/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(342)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Amys Frozen Penne Bowl with Mushrooms and Spinach - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Rao's Four Cheese Ravioli w Marinara Sauce - 9.5oz

$3.99($0.42/ounce)
reg $5.39
Sale
4.2(22)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.