Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pot pir

234 results for “pot pie”

P.F. Chang's Tempura Sesame Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Crispy Potato Puffs - 32oz - Market Pantry

$3.29($0.10/ounce)

Stouffer's Chicken & Broccoli Pasta Bake Meal Dinner - 40oz: No Added Sugar, High Protein, No Preservatives

$8.99($0.22/ounce)
reg $9.89
Sale

Penne Alfredo Pasta with Cajun Chicken - 17oz - Good & Gather™

$8.99($0.53/ounce)

Frozen Lightly Seasoned Quinoa & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Panera Bread Broccoli Cheddar Soup - 32oz

$9.99($0.31/ounce)
4.5(553)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Home Menu Vegetable Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

Stouffer's Rigatoni Pasta with Chicken & Pesto Meal - 8.875oz: High Protein

$3.59($0.43/ounce)

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Alexia Crispy Vegan Onion Rings - 13.5oz

$5.99($0.44/ounce)

Pie Pumpkin - each

$2.99
New at target
4.3(61)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Panera Bread Mac & Cheese - 16oz

$6.99($0.44/ounce)
4.3(688)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

P.F. Chang's Pork Dumplings - 8.2oz

$3.99($0.49/ounce)

Frozen Pork Soup Dumplings - 6oz/6ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.1(1318)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Frozen Vegetable Spring Rolls - 10oz/5ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.4(646)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Dutch Apple Pie - 38oz

$7.99($0.21/ounce)

9" Round Stoneware Ruffle Pie Dish - Figmint™

$11.20
reg $14.00
Sale
FigmintOnly at target
4.6(218)
BlueCreamSage Green
Loved for: beautiful design

Panera Bread Gluten Free Baked Potato Soup - 32oz

$9.99
4.3(570)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Let's Dish! Skillet Pot Roast - 27oz

$19.99($0.74/ounce)
4.6(18)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Panera Bread Gluten Free Autumn Squash Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.4(276)
Loved for: strong squash flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.