Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

premade food

613 results for “premade food”

Scott & Jon's Cajun-Style Alfredo with Shrimp - 9.6oz

$4.59($0.48/ounce)
4.3(125)
Loved for: restaurant-quality taste
SNAP EBT eligible

Stouffer's Turkey Tetrazzini - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Stouffer's Frozen Chicken A La King - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)

P.F. Chang's General Chang's Chicken - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Amy's Frozen Roasted Vegan Gluten Free Sweet Potato & Coconut Curry - 8.3oz

$6.29($0.76/ounce)

Deep Indian Kitchen Gluten Free Chicken Biryani - 9oz

Devour All Day Breakfast Steak n' Eggs with Gravy - 9oz

$3.59($0.40/ounce)

Tem Toa Frozen Vegetable Pad Thai - 9oz

$5.99
4.1(78)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Stouffer's Chicken Alfredo Pasta Meal Size Dinner - 57oz: High Protein, No Added Sugar

$15.39($0.27/ounce)

Sponsored

Stouffer's Meatloaf Size Dinner - 33oz: No Added Sugar, No Preservatives, High Protein

Sukhi's Chicken Tikka Masala - 15oz

$10.99($0.73/ounce)

Stouffer's Lasagna Italiano Dinner - 38oz: No High Fructose Corn Syrup, High Protein

Sukhi's Gluten Free Butter Chicken - 15oz

$10.99($0.73/ounce)

Banquet Frozen Chicken Pot Pie - 7oz

$0.99($0.14/ounce)

Dolly Parton's Frozen Beef Pot Roast Meal - 11oz

$4.39($0.40/ounce)

P.F. Chang's Size Pork Dumplings - 18.2oz

$7.59($0.42/ounce)

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.