Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pumpkin flavored food

612 results for “pumpkin flavored food”

Oreo Limited Edition Firecracker Pop Sandwich Cookies - 11.46oz

Fan Foods Star Wars Darth Vader Tortilla Chips - 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.7(295)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Dark Chocolaty Cherry Cashew with Other Natural Flavors Nut Bars - 8.4oz/6ct - Good & Gather™

Stacy's Garlic & Herbs Pita Thins - 6.75oz: No Added MSG, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$4.29($0.64/ounce)

Loaded Ice Cream Sundae Trail Mix - 8oz - Favorite Day

$4.99
4.4(53)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Cool Ranch Flavor Tortilla Chips - 2.625oz

$2.79($1.06/ounce)
4.5(293)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Tate's Bake Shop Gluten Free Oatmeal Raisin Cookies - 7oz: Naturally Flavored

Tate's Bake Shop Walnut Chocolate Chip Cookies - 7oz: Naturally Flavored

$5.19($0.74/ounce)

Sponsored

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Fan Foods Olaf White Cheddar Veggie Puffs - 6oz

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Old Dutch Dill Pickle Flavored Potato Chips - 9.5oz - Pack: Gluten-Free, No Added MSG

$3.69($0.39/ounce)

Frito-Lay Global Flavor Mix Chips - 18oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale

SunChips Harvest Cheddar Flavored Whole Grain Chips - 2.5oz

Quest Nutrition Bake Shop Birthday Cake Flavor Frosted Cookies - 5g Protein - 7.04oz/8ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.