Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

red white and blue snacks

306 results for “red white and blue snacks”

Bobo's Oat Bars Bites Cherry Pie - 7.8oz/6ct

Chips Ahoy! Baked Bites Brookie Snack Packs - 7oz/5ct

$4.29
4.2(229)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Red's All Organic Black Bean & Cheese Burrito - 5oz

$2.49
4.7(82)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Mini Babybel White Cheddar Cheese - 14ct/10.5oz

$8.19($0.83/ounce)
4.7(254)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 28ct

$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(3006)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Kindling Honey Mustard Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(951)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Mixed Fruit Flavored Snacks 17.6oz/22ct - Good & Gather™

$4.59($0.26/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2874)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Wheat Mini Toasts 2.8oz - Good & Gather™

$1.99($0.71/ounce)
was $2.49
New lower price

Sponsored

Red's All Steak Cilantro & Lime Burrito - 4.5oz: Beef

$2.49
4.2(66)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Utz Red Hot Potato Chips - 7.75oz

$2.79
reg $3.49
Sale
4.7(158)
Loved for: Great Flavor
SNAP EBT eligible

Black & White Trail Mix - 38oz - Favorite Day

$12.99($0.34/ounce)
4.6(935)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Shameless Snacks Variety Pack Candy - 5.5oz

$7.99($1.45/ounce)
4.2(535)
Loved for: high fiber
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.