rice mac and cheese
269 results for “rice mac and cheese”
$1.59($0.27/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$5.68($0.54/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
Buy 4 for $4 Kraft mac and cheese
$1.59($0.27/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.29($0.17/ounce)
$5.99($0.75/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$5.99($0.75/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$3.79($0.34/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.89/ounce)
Loved for: gluten-free option
SNAP EBT eligible
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
$5.99($0.80/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
$5.12($0.21/ounce)
Value Bundle
$5.38 when purchased separately
$3.69($0.41/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$4.99($0.83/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.39($0.19/ounce)
Buy 4 for $4 Kraft mac and cheese on select items
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
Buy 4 for $4 Kraft mac and cheese
$8.99($0.55/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.59($0.27/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
Sponsored