Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

salami low sodium

202 results for “salami low sodium”

Brownie Batter Dessert Chocolate Hummus with Pretzels - 4.53oz - Good & Gather™

DAVID'S DELI Protein Cinnamon Bagel - 14.25oz/5ct

$4.49($0.32/ounce)

Columbus Pizza Pepperoni - 5oz

$4.99
ColumbusNew at target
SNAP EBT eligible

A-Sha Hello Kitty Spicy Cup Noodle Soup -  2.29oz

$3.00($1.31/ounce)

Cubed Salami Snack Cup - 6oz

Sauz Savory Garlic Marinara and Umami Tomato Sauce - 25oz

$7.89($0.32/ounce)
4.6(33)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Juanita's Foods Mexican Style Hominy

$1.99 - $4.79
4.6(185)
Loved for: lower sodium
SNAP EBT eligible

Little Sesame Hummus & Pretzel Snacker Dips - 2.75oz

$3.99
4.6(48)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce 10oz: Keto Certified, Dairy-Free

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

Sturdy Sauce High Protein Marinara Pasta Sauce - 17oz

$11.99($0.71/ounce)

Sponsored

Eckrich Deli Hard Salami - Deli Fresh Sliced - price per lb

Boar's Head Bianco D'Oro Salami Sausage - 7oz

$7.99($1.14/ounce)

DAVID'S DELI Protein Everything Bagel - 14.25oz/5ct

Ayoh! Hot Giardinayo Sando Sauce - 12 fl oz

$8.99
4.3(93)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Tomato Ketchup 50% Reduced Sugar and Sodium - 19.5oz - Market Pantry™

$2.29($0.12/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(126)
Loved for: health benefits
SNAP EBT eligible

Nasoya Original Udon Noodle Soup - 7.76oz: Cholesterol Free

Yucatan Authentic Protein Guacamole Singles - 3pk/9oz

Sun Noodle Miso - 13.5oz: 15g Protein

Kretschmer Hard Salami Stick Deli Sliced - price per lb

$9.99/lb($0.62/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.