Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spicy cup noodles

203 results for “spicy cup noodles”

JFC Shumai Shrimp - 7.6oz

$6.69($0.88/ounce)
5(8)
SNAP EBT eligible

MiLa Frozen Spicy Dan Dan Noodle Pork - 6.35oz

$6.99($1.10/ounce)
4.3(518)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Jin Ramen Spicy - 16.9oz/4ct

$5.99
Jin RamenNew at target
SNAP EBT eligible

Ben's Original Single Serve Jasmine Rice Cup - 2.2oz

$1.79
4.5(676)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Ben's Original Single Serve Fried Rice Cup with Peas and Carrots - 2.4oz

$2.19

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.