skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
spooky treats
Popular Filters
Favorite Day
Hyde And EEK! Boutique
Target Brands
Target Circle Deals
New
Filter
Sort
Target Circle Deals
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
New & Top Rated
Price
Brand
Type
Candy Piece Count
Diet Type
Dietary Preferences
1,000+ results
for “spooky treats”
$12.99
Yeti Dog Chew Nuggets Yak Cheese Treats- 3.5 oz
Yeti Dog Chew
Add to cart
$18.99
Smokehouse Chick'n Stix Dog Treats
Smokehouse Products
Add to cart
$29.99
All-Natural Beef Bully Sticks Dog Treats, Single Ingredient, Long-Lasting Dog Chew Treats – 12" Jumbo (2-Pack)
American Pet Supplies
Add to cart
$23.99
Icelandic+ Cod Skin Braids - 5 Pack - Dog Treat Chews, 5.5-7" Sticks Pet Snack
Icelandic+
Add to cart
$27.49
Nylabone Healthy Edibles WILD Natural Long-Lasting Bison Flavor Bone Chew Treats for Dogs, Small (16 Count)
Nylabone
4.7
(44)
Add to cart
$14.99
PureBites Beef Jerky Dog Treats, 1 Ingredient, 7.5oz
PureBites
Add to cart
$59.81
Winnie Lou The Canine Co Dog Treat Minty Breath Bones - Case of 6 - 4 oz
Winnie Lou The Canine Co.
Add to cart
$22.95
Dog Chits Cow Ears for Dogs and Puppies | 10 Pack | All Natural Flat Ears |
Dog Chits
Add to cart
$19.99
FUREVER FIERCE Duck Neck Dog Treats 4ct Bag
FUREVER FIERCE
5
(1)
Add to cart
$22.99
Icelandic+ Collagen Puffs: Baked Beef Collagen w/ Lamb Marrow 1.3oz Dog Treats
Icelandic+
Add to cart
$12.09
K9 Granola Factory Happy Valentine's Day Cake Dog Treat
K9 Granola
Add to cart
$11.99
Earthborn Holistic EarthBites Bison & Pumpkin Grain-Free Crunchy Dog Treats - 10 oz
Earthborn Holistic
Add to cart
Sponsored
$20.99
Icelandic+ Cod & Shrimp Combo Bites Dog Treat 3.0-oz Bag
Icelandic+
Add to cart
$15.99
N-Bone BBQ Chew Bone For Dental Health Large
N-Bone
4.6
(42)
Loved for:
great flavor
Add to cart
$44.95
reg
$47.99
Sale
Hotspot Pets 4" Bully Stick Rings for Small, Medium & Large Dogs
hotspot pets
Add to cart
$39.99
Dr. Becker's Bites Grain Free Treats For Dogs & Cats, 3 Packs
Dr. Becker's Bites
5
(1)
Add to cart
$19.99
Himalayan Yaky Charms Dog Popcorn Treat, 6 Pack
HIMALAYAN DOG CHEW
Add to cart
$21.95 - $30.95
Dog Chits Lamb Lung Fillets | Dog and Puppy Treats | Made in USA | Easy to Break Slices | Great for Training
Dog Chits
Add to cart
$10.99
Hubert Pet Gourmet All Natural Duck Jerky Treats for Dogs, Grain Free, Low Ingredient, USA Tested - 8 oz / 0.5 lb Super Value Pack
Hubert Pet
Add to cart
$143.99
Icelandic+ Cod Short Skins: 36 Pack - Dog Treat Chews, 8-10" Strips Pet Snack
Icelandic+
Add to cart
$38.50
Bucky Bites Medium, Large All Ages Rawhide Sticks Antler 4 in L - 2 pk
BuckeyBites
Add to cart
$31.49 - $32.49
Select items on sale
Pet Factory American Beefhide Thin Rolls - 10", 35 Count
Pet Factory
Add to cart
Sponsored
of 50
Page 1
Page 32
Page 34
Trending now
Skip to next section
$12.49
($0.83/ounce)
Mother's Cookies Halloween Circus Animal Cookies Snacks - 15oz/30ct
3.9 out of 5 stars with 252 ratings
252 reviews
Add to cart
$10.19
($0.57/ounce)
Oreo Fall Treats Trick or Treat Halloween Cookies Snack Variety Pack - 18oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 52 ratings
52 reviews
Add to cart
$15.49
($0.52/ounce)
Kellogg's Snacks Halloween Scooby-Doo! Treat-Or-Treat Box - 30oz/30ct
3.9 out of 5 stars with 13 ratings
13 reviews
Add to cart
$7.99
Oreo Flavor of Asia Variety Pack Sandwich Cookies - 13.69oz
2.6 out of 5 stars with 29 ratings
29 reviews
Add to cart
$13.49
($0.47/ounce)
Keebler Sweet Treat Cookie Variety Pack - 30ct
4.8 out of 5 stars with 151 ratings
151 reviews
Add to cart
$3.19 - $5.49
Little Debbie Oatmeal Creme Pies
4.7 out of 5 stars with 1813 ratings
1813 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99
($0.78/ounce)
MadeGood Organic Gluten Free Chocolate Chip Cookies Soft Baked Snack Pack - 12ct: No Artificial Colors, Tree Nut Free
4.4 out of 5 stars with 823 ratings
823 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19
($0.40/ounce)
Oreo Minis Chocolate Sandwich Cookies - 8oz
4.8 out of 5 stars with 1941 ratings
1941 reviews
Add to cart
$5.49
($0.61/ounce)
Hello Panda Chocolate Snack Box - 9oz/12ct: No Artificial Colors, Peanut-Free
4.8 out of 5 stars with 1665 ratings
1665 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19
($0.36/ounce)
Biscoff Airline Size XL Cookies Snack Packs - 8.8oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
$4.29 - $10.39
Oreo Halloween Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies
4.4 out of 5 stars with 99 ratings
99 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Oreo Mini Chocolate Sandwich Cookies Snack Pack - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 192 ratings
192 reviews
Add to cart
See price in cart
Munchkin Lactation Chocolate Chip Cookie Bites Variety Pack Sampler Ready to Eat - 1.5oz/6ct
4.7 out of 5 stars with 12 ratings
12 reviews
Add to cart
$13.49
($0.58/ounce)
NABISCO Sweet Treats Cookie Variety Pack - 23.3oz/30ct
4.5 out of 5 stars with 55 ratings
55 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Chocolate Chip Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.3 out of 5 stars with 33 ratings
33 reviews
Add to cart
$6.19
Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 144 ratings
144 reviews
Add to cart
$7.99
Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies - Snack Packs - 10oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 37 ratings
37 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Nilla Mini Vanilla Wafer Cookies Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 187 ratings
187 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Birthday Cake Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.5 out of 5 stars with 42 ratings
42 reviews
Add to cart
$6.19
Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct
4.1 out of 5 stars with 232 ratings
232 reviews
Add to cart
$10.19
($0.51/ounce)
NABISCO Fun Shapes Cookies and Crackers Variety Pack - 20oz/20ct
4.8 out of 5 stars with 200 ratings
200 reviews
Add to cart
$4.29
($0.43/ounce)
Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain
4.4 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
$5.39
Buy 2 for $9 Oreo cookies
Oreo Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 10.3oz
4.4 out of 5 stars with 442 ratings
442 reviews
Add to cart
Highly rated
$8.49
Simple Mills Mini Cookies Crunchy Snack Pack - 6.5oz/8ct
4.7 out of 5 stars with 318 ratings
318 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms