Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sweet cajun mix

259 results for “sweet cajun mix”

Nate's Honey Hot Honey with Chili Pepper - 8oz

$4.89($0.61/ounce)

Bitchin' Sauce Chipotle Almond Dip - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Anderson Erickson French Onion Sour Cream Dip - 16oz

Cleveland Kitchen Hot Honey Jalapenos - 16 fl oz

$5.99($0.37/fluid ounce)

Brownie Batter Dessert Chocolate Hummus with Pretzels - 4.53oz - Good & Gather™

Sweet Gherkins - 16oz - Market Pantry™

$2.69($0.17/fluid ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(157)
SNAP EBT eligible

Spicy Buffalo Ranch Trail Mix - 7oz - Favorite Day

$5.00
4.4(27)
Loved for: variety of nuts
SNAP EBT eligible

Kinder's Gold BBQ Sauce - 15.3oz

$4.29
4.8(228)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

organicgirl Fresh Baby Spring Mix

$3.99

Sponsored

Concord Foods Fresh Success Mild Guacamole Mix - 1.1oz

Celery Seed - 1.9oz - Good & Gather™

$2.49($1.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(119)
SNAP EBT eligible

Cholula Original  Mild Salsa Verde - 12oz

Louisiana Cajun Gumbo Base - 5oz: Savory

$1.99($0.40/ounce)

Kinder's Louisiana Heat Wing Sauce and Dip - 13.9oz

Taco Bell Seasoning Mild - 1oz: Dried Garlic, Onion, Chili Pepper

Cotton Candy Trail Mix - 7.5oz - Favorite Day: Vanilla Flavor

$5.00

Enjoy Premium Shingawa Maki - 4oz

$3.69($0.92/ounce)

Fresh Sweet Onions - 2lb Bag - Good & Gather™

$3.19($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(942)
SNAP EBT eligible

Stonewall Kitchen Hot Pepper Jelly Spread - 13oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.