Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tony pizza

263 results for “tony pizza”

DiGiorno Italian Meat Trio Wood Fired 3 Meat Frozen Pizza - 16.9oz

DiGiorno Traditional Crust Four Cheese Personal Frozen Pizza - 9.2oz: High Protein

$4.19($0.46/ounce)

Hillshire Snacking Bistro Bites with Italian Salami, White Cheddar & Chocolate Almonds - 2.8oz

California Pizza Kitchen Thin Crust White Pizza - 12.6oz: High Protein, No Artificial Flavors

Red Baron Cheese Trio Brick Oven Frozen Pizza - 17.82oz

$4.99($0.28/ounce)

DiGiorno Five Cheese Frozen Pizza with Cheese Stuffed Crust - 22.2oz

DiGiorno 4ct/14.6oz Wood Fired Four Cheese Frozen Pizza

$28.48($0.49/ounce)
Value Bundle
$29.96 when purchased separately

Bellatoria Ultra Thin Crust Ultimate Pepperoni Pizza - 15.41oz

$5.99($0.39/ounce)
reg $6.69
Sale

Red Baron Pepperoni Thin Crust Frozen Pizza - 15.78oz

$4.99($0.32/ounce)

Sponsored

Lean Cuisine Frozen BBQ Chicken Pizza - 5.75oz

$3.49
4.5(227)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Red Baron Sausage and Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza - 21.95oz

$4.99($0.23/ounce)

Newman's Own Thin & Crispy Crust Four Cheese Frozen Pizza - 16oz

Kids' Mini Cheese Frozen Pizza - 4ct - Good & Gather™

$4.19

Red Baron Pepperoni Stuffed Crust Frozen Pizza - 22.75oz

DiGiorno Rising Crust Three Meat Frozen Pizza - 27.1oz: High Protein

Red Baron Pepperoni French Bread Frozen Personal Pizza - 10.8oz/2ct

$4.19($0.39/ounce)

Heggies Sausage and Pepperoni Pizza - 26oz

$12.39($0.48/ounce)

Brew Pub Lotzza Motzza 4-Meat Pizza - 24.27oz

$7.79($0.32/ounce)

Brew Pub Lotzza Motzza Sausage & Pepperoni Pizza - 23.82oz

$8.79($0.37/ounce)
4.6(84)
Loved for: cheesy goodness
SNAP EBT eligible

Red Baron Meat Trio Brick Oven Frozen Pizza - 18.22oz

$4.99($0.27/ounce)
4.7(243)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.