Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tostitos habanero

31 results for “tostitos habanero”

Tostitos Restaurant Style Salsa Dip - 15.5oz: Medium Spice Level

Tostitos Salsa Con Queso Medium Dip - 15oz

4.7(3025)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Tostitos Smooth & Cheesy Dip - 15oz

Tostitos Chunky Salsa Medium - 15.5oz Dip

4.7(1241)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Salsa Con Queso Dip - 23oz: Medium Spice Level

$5.79($0.25/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1476)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Chunky Salsa Mild Dip - 15.5oz

4.7(1224)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sponsored

Tostitos Mild Chunky Salsa Dip - 24oz

$4.99($0.21/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Tostitos Medium Chunky Salsa Dip - 24oz

$4.99($0.21/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(583)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Tostitos Creamy Spinach Dip - 15oz

4.4(720)
Loved for: versatile
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.