Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tv dinners frozen

340 results for “tv dinners frozen”

Frozen Cream Cheese Wontons - 6.7oz/10ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4(1279)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Birds Eye Voila! Frozen Family Size Alfredo Chicken - 42oz

Healthy Choice Max Lemon Herb Chicken - 13.75oz

$5.49($0.40/ounce)

Mac 'n' Cheese - 20oz - Good & Gather™

$3.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1095)
SNAP EBT eligible

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Amy's Gluten Free Frozen Roasted Poblano Enchilada - 9.1oz

$6.29($0.69/ounce)

Tattooed Chef Vegan Frozen Chili Crunch Wonton Bowl - 8oz

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

P.F. Chang's Beef & Broccoli Bowl - 11oz

$3.99($0.36/ounce)

Dr. Praeger's Frozen Gluten Free Sweet Potato Littles - 10oz

$4.69($0.47/ounce)

MiLa Frozen Soup Dumplings - Pork - 8.8oz/10ct

$6.99($0.79/ounce)
4.6(4444)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Stouffer's Macaroni and Beef Meal - 12.875oz

$3.59($0.28/ounce)

Sponsored

PuraVida Frozen Disney KidsLife Baja Bowl Jr - 5.5oz

$4.99

Stouffer's Lasagna Italiano Dinner - 38oz: No High Fructose Corn Syrup, High Protein

Frozen Lightly Seasoned Quinoa & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Bertolli Frozen Chicken Penne Alla Vodka - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Evol Butternut Squash and Sage Ravioli - 8.13oz

4.1(577)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Healthy Choice Simply Steamers Three Cheese Tortellini - 9oz

Real Good Gluten Free Frozen Lasagna Bowl - 9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $4.99
Sale

Bibigo Frozen Beef & Vegetable Japchae Noodles - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)
4.3(84)
Loved for: authentic taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.