Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

uk bacon

200 results for “uk bacon”

Hormel Black Label Center Cut Bacon - 12oz

$5.99($0.50/ounce)
4.5(295)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hormel Black Label Smoked Original Bacon - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.3(869)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Hormel Black Label Maple Bacon - 12oz: Pork

$5.99($0.50/ounce)

Hormel Original Microwave Ready Bacon Slices - 12oz: Pork, Smoked, Plain

$9.49($0.79/ounce)

Hormel Black Label Thick Cut Smoked Bacon Slices - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4(1025)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Applewood Premium Smoked Bacon - 12oz

$5.89($0.49/ounce)
4.5(1069)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Hickory Premium Smoked Bacon - 12oz

$5.89($0.49/ounce)

Oscar Mayer 2 Pack/ 16oz Hardwood Smoked Bacon

$13.28($0.42/ounce)
Value Bundle
$13.98 when purchased separately

Oscar Mayer 2 Pack/ 12oz Each Turkey Bacon

$9.10($0.38/ounce)
Value Bundle
$9.58 when purchased separately

Hormel Black Label Original Bacon - 16oz: Pork, Plain, Smoke Flavor

Hormel Black Label Thick Cut Bacon Slices - 16oz: Pork, Smoke Flavor

Oscar Mayer Turkey Bacon - 12oz: Wrapped

$4.79($0.40/ounce)
4.5(1595)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Boar's Head Cooked Bacon - 2.29oz: Gluten-Free, Ketogenic

Farmer John Thick Cut Bacon - 12oz

$6.19($0.52/ounce)

Oscar Mayer Hardwood Smoked Thick Cut Bacon - 16oz

$6.49($0.41/ounce)
reg $6.99
Sale
4.6(823)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hormel Black Label Applewood Thick Cut Smoked Bacon - 12oz

$5.99($0.50/ounce)
4.6(429)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Hormel Black Label Bacon Pack - 6.3oz: Pork, Plain, Smoke

$10.29($1.63/ounce)

Smithfield Hometown Original Bacon - 16oz: Pork, Plain, Smoke

$6.99
4.3(403)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oscar Mayer Original Naturally Hardwood Smoked Bacon

$6.49 - $9.49
Select items on sale

Boar's Head Naturally Smoked Traditional Bacon - 16oz

Wright Brand Thick Sliced Applewood Smoked Bacon - 24oz

$9.99($0.42/ounce)
4.6(396)
Loved for: thick cut
SNAP EBT eligible

Oscar Mayer Maple Bacon - 1lb: Wrapped

$6.49($0.41/ounce)
reg $6.99
Sale

Wright Brand Naturally Smoked Hickory Bacon - 24oz

$9.99($0.42/ounce)
4.5(445)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.