van waffles
$7.89($0.49/ounce)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
$6.49($0.44/fluid ounce)
Loved for: refreshing taste
SNAP EBT eligible
$9.99($1.16/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.39($0.42/ounce)
Loved for: individual packaging
SNAP EBT eligible
$2.49
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$5.79($0.34/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$28.10($0.47/ounce)
Value Bundle
$29.58 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$6.49($0.44/fluid ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
$6.39($0.69/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$4.19($0.26/fluid ounce)
$4.89($0.36/fluid ounce)
Loved for: flavorful ice cream
SNAP EBT eligible
$6.49($0.44/fluid ounce)
SNAP EBT eligible
$9.99
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$3.49($1.34/ounce)
$3.49($1.07/ounce)
$9.49
reg $9.99
Sale
SNAP EBT eligible
$4.99($0.60/fluid ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
Sponsored