velveeta meals
$5.79($0.97/ounce)
$2.99($1.07/ounce)
$2.89($1.00/ounce)
$3.49($1.16/ounce)
$1.59($0.64/ounce)
$2.99($1.08/ounce)
$2.29($1.00/ounce)
$3.19($0.87/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($1.07/ounce)
$2.99($0.33/ounce)
$3.19($0.75/ounce)
$3.49($0.78/ounce)
Sponsored
$1.59($0.27/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals
Sponsored