waffle bar
265 results for “waffle bar”
$3.99($0.38/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$6.79($0.70/ounce)
$5.69($0.37/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$5.99($0.33/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.79($1.13/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$11.69($0.28/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.49($0.64/ounce)
reg $5.29
Sale
$5.19($0.49/ounce)
Loved for: nutritious
SNAP EBT eligible
$3.49
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
Sponsored
$21.49($0.71/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$10.99($0.55/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99
SNAP EBT eligible
$7.89($0.90/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.99
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible
$5.79($0.40/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$9.99($1.00/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $5.59Buy 2 for $8 cookies4.1 out of 5 stars with 61 ratings
- $4.99Buy 1 get 1 free snacks & beverages3.8 out of 5 stars with 18 ratings
- $4.99was $5.49 New lower price4.5 out of 5 stars with 70 ratings
- $4.99Buy 1 get 1 free snacks & beverages3.2 out of 5 stars with 19 ratings