waffles 24 pack
207 results for “waffles 24 pack”
$6.39
SNAP EBT eligible
$2.99($0.24/ounce)
Loved for: convenient breakfast option
SNAP EBT eligible
$2.69
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible
$6.99($0.58/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.19
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$3.49($0.76/ounce)
reg $3.99
Sale
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible
$7.19
$9.79($0.27/ounce)
Loved for: nutritional value
SNAP EBT eligible
Sponsored
$12.99
$2.49($1.06/ounce)
$5.29
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.39($0.11/ounce)
SNAP EBT eligible
$11.76($0.29/ounce)
Value Bundle
$12.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$5.99($0.37/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.39($0.11/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.19($0.11/ounce)
Sponsored