Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole 30 snacks

1,000+ results for “whole30 snacks”

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Snack Bars - 8.94oz/12ct

$3.19($0.36/ounce)

Larabar Chocolate Chip Cookie Dough Bar - 19.2oz/12ct: Vegan, Gluten-Free

$11.99($0.62/ounce)
reg $13.39
Sale
4.5(522)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Chocolate Chip Cookie Dough Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Fig Bar - 12oz/6ct

$4.99($0.42/ounce)
4.7(1445)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

BelVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8oz/5pk

$4.19($0.48/ounce)
4.8(1066)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Natures Bakery Original Fig Snack Bars - 36oz/18ct

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

That's It. Fiber Fun Size Apple + Berries Fruit Bars - 0.35oz/12ct

Barebells Nutrition Bars - Cookies & Caramel - 4pk

$9.49($1.22/ounce)
4.8(322)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Protein Bites - 5oz - Good & Gather™

Sponsored

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$5.99($0.42/ounce)
reg $6.99
Sale

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Bars - 25.2oz/30ct

$6.99($0.28/ounce)
Select items on sale
4.6(4334)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Larabar Chocolate Variety Pack - 28.8oz/18ct

$19.69($0.68/ounce)
4.5(76)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Fiber One Chocolate Fudge Brownies - 10.6oz - 12ct

$5.99($0.57/ounce)
reg $6.59
Sale
4.6(1220)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rice Krispies Treats Homestyle Original Snack Bars - 11.6oz/10ct

Larabar Peanut Butter Chocolate Chip Protein Bar - 19.2oz/12ct: Vegan, Dairy-Free

$11.99($0.62/ounce)
Select items on sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.