Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole wheat oats

221 results for “whole wheat oats”

Kellogg's Krave Breakfast Cereal - 17.3oz: No High Fructose Corn Syrup, Whole Grain

$5.29($0.31/ounce)

Wheaties Breakfast Cereal -15.6oz - General Mills: Whole Grain, Low Fat

Organic Vanilla Bean Granola - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(610)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oat Haus Choc Chip Banana Bread Granola - 10oz

General Mills Bluey Cereal - 18oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

4(226)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible

Cascadian Farm No Added Sugar Mixed Berry Breakfast Cereal - 12.5oz: Organic Certified, Vegan

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Pumpkin Spice Naturally Flavored with Other Flavors Instant Oatmeal - 12.1oz - Good & Gather

$2.69($0.22/ounce)

Kellogg's Special K Protein Banana Nut Breakfast Cereal - 17.3oz: No Certified Synthetic Colors

Organic Iced Oatmeal Cookie Whole Grain Baked Bar - 15.25oz/12ct - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1706)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cream of Wheat Enriched Farina Hot Cereal - 28oz

$5.19($0.19/ounce)
4.7(422)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Nature's Path Pumpkin Seed + Flax Granola – 24.7oz

$8.79($0.36/ounce)
4.6(1711)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

KIND Oats & Honey Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors, Coconut

$6.99($0.41/ounce)

Quaker Instant Fruit and Cream Flavored Oatmeal - 19oz/18ct

Kellogg's Special K Protein Size Breakfast Cereal - 17.5oz

$5.29

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.