Back to School Favorites
71 results
$12.99($0.68/ounce)
$8.99($0.76/ounce)
Highly rated
$5.79($0.39/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
SNAP EBT eligible
$3.19($0.36/ounce)
$4.29($0.66/ounce)
$6.99($0.73/ounce)
SNAP EBT eligible
$14.69($0.94/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.56/ounce)
$3.59($0.58/ounce)
was $4.29
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.59($0.58/ounce)
was $4.29
New lower price
Highly rated
$5.79($0.40/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
SNAP EBT eligible
$13.59($0.48/ounce)
$3.19($0.47/ounce)
$3.19($0.69/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99($0.73/ounce)
LarabarNew at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$9.29($0.35/ounce)
SNAP EBT eligible