Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

New : Grocery

Sponsored

2,378 results

The Rustik Oven Sourdough Bagels - 16.8oz

$4.89
The Rustik OvenNew at target
3.3(3)
SNAP EBT eligible

Gourmet Pumpkin Spice Cupcakes - 11.5oz/4ct - Favorite Day™

$5.49($0.48/ounce)

FitJoy Grain Free Classic Club Crackers - 7oz

$5.99
FitJoyNew at target
3.6(90)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mini Pecan Pies - 16.2oz/16ct - Favorite Day™

$8.99
Favorite DayNew at target
4.8(14)
SNAP EBT eligible

Mountain Dew Zero Trolli Mango Pineapple - 12pk/12 fl oz Cans

Cheerios Pumpkin Spice Gluten Free Size Breakfast Cereal - 18.5oz

Frooties Halloween Mixed Candy Bag - 44.45oz/400ct

$9.99($0.22/ounce)
FrootiesNew at target
4.2(57)
SNAP EBT eligible

Salud Greens + Superfoods Strawberry Lime Drink Mix - 6pk

$10.29($8.10/ounce)

Grapery Fresh Moon Drop Seedless Grapes - 1.5lbs

$5.99($0.25/ounce)
GraperyNew at target
4.1(30)
SNAP EBT eligible

A&W Root Beer Float Zero Sugar - 12pk/12 fl oz 12pk Cans

Sponsored

Misfits Plant Based Caramel Fudge Protein Bar - 15g Protein - 7.1oz/4pk

Blow Pop Halloween Assorted Lollipops Candy Bag - 30.25oz/55ct

$6.29($0.21/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Drumsticks - 1.25-2.50lbs - price per lb - Good & Gather™

$5.73 max price($2.29/lb)
Final price will be based on weight.

Unreal Peanut Butter Drops - 4oz

$6.39
UNREALNew at target
4.7(84)
SNAP EBT eligible

Impossible Plant-Based Spicy Chicken Nuggets - Frozen - 13.5oz

Gardein Ultimate Frozen Plant-Based Chick'n Filets - 15oz

$8.79

Slice Root Beer Soda - 12 fl oz Can

$2.29
SliceNew at target
4.4(51)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Welch's Halloween Mixed Fruit Fruit Snacks - 30oz/60ct

$10.99($0.37/ounce)
Welch'sNew at target
4.8(261)
SNAP EBT eligible

Kit Kat Ghost Toast Halloween Candy Snack Size - 9.8oz

$5.89($0.60/ounce)

Neapolitan Ice Cream - 1.5qt - Favorite Day™

$3.79($0.08/fluid ounce)
Favorite DayNew at target
4.7(698)
SNAP EBT eligible

Get top deals, latest trends, and more.