apple jelly
$9.99
reg $10.49
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.69($0.05/fluid ounce)
SNAP EBT eligible
$6.79($0.18/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.99($0.50/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.79($0.83/ounce)
Loved for: cute shapes
SNAP EBT eligible
Sponsored
$9.99($0.45/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$2.99
Loved for: quick melting
SNAP EBT eligible
$3.99($0.20/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$3.29
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.69($0.51/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI