apple jelly
$4.99($0.32/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$11.49($0.18/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible
$9.99
reg $10.49
Sale
$6.79($0.18/ounce)
SNAP EBT eligible
$11.49($0.18/ounce)
Loved for: healthy snack option
SNAP EBT eligible
$6.69($0.05/fluid ounce)
SNAP EBT eligible
$5.79($0.83/ounce)
Loved for: cute shapes
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.99
$6.69($0.51/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$4.99
reg $7.49
Sale
SNAP EBT eligible
$3.99($0.20/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$3.39
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.99($0.58/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI