Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

biscuit snack

1,000+ results for “biscuit snack”

Jimmy Dean Crispy Chicken Honey Biscuit - 4ct/16oz

$6.89($0.42/ounce)

Barnum's Animals Original Crackers Multipack - 10oz/10ct: 2g Protein

$6.19($0.62/ounce)
4.6(140)
Loved for: individual packaging
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Protein Bites - 5oz - Good & Gather™

Barebells Nutrition Protein Bars - Peanut Butter - 7.76oz/4pk

$9.49($1.22/ounce)
4.6(299)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Keto Certified, Organic, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Chocolate Chip Cookie Dough Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

BelVita Fruit Bakes Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 7.05oz/5pk

$4.19

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Cheez-It Original Baked Snack Crackers Multipack - 12ct

$7.29($0.61/ounce)
4.8(1179)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

GoMacro Oatmeal Chocolate Chip MacroBar - 4ct/9.2oz

$8.99($0.98/ounce)
4.6(358)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pillsbury Harry Potter Shape Cookies - 9.1oz/20ct

$3.99

Nature Valley Sweet and Salty Cashew Value pack - 12ct

$5.49($0.38/ounce)
reg $5.79
Sale
4.8(1191)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Fiber One Chocolate Fudge Brownies - 10.6oz - 12ct

$6.59($0.62/ounce)
4.6(1219)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Power Crunch Peanut Butter Fudge Wafer Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

Kellogg's Snacks Halloween Scooby-Doo! Treat-Or-Treat Box - 30oz/30ct

$15.49($0.52/ounce)

Hillshire Snacking Bistro Bites with Italian Salami, White Cheddar & Chocolate Almonds - 2.8oz

Ready® Chocolate Chip Protein Bars - 15g Protein - 5ct

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

Organic Iced Oatmeal Cookie Whole Grain Baked Bar - 15.25oz/12ct - Good & Gather™

$7.99($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1706)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nature Valley Fruit & Nut Trail Mix Bars - 14.4oz/12ct

$5.49($0.37/ounce)
reg $5.79
Sale
4.7(1024)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.