Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

butter shelf life

1,000+ results for “butter shelf life”

Peppertux Velvety Smooth Turkish Pistachio Cream - 7oz

$11.49($1.64/ounce)

Land O Lakes Salted Half Sticks Butter - 1lb: Whole Milk Fat, Cow Milk Source

$4.59($0.29/ounce)

Vital Farms Pasture-Raised Salted Butter - 8oz: Whole Milk Fat, Cow Milk Source

$4.99($0.62/ounce)

Kerrygold Irish Grass-fed Salted Butter Sticks - 16oz

Texas Roadhouse Whipped Original Salted Spread Butter - 7.35oz

Vital Farms Pasture-Raised Unsalted Butter - 8oz: Whole Milk, Cow Milk Source

$4.99($0.62/ounce)

Clover Sonoma Sweet Cream Salted Butter - 16oz: Whole Milk Fat

Organic Valley Unsalted Organic Butter - 8oz/2ct

$4.99($0.62/ounce)

Kerrygold Soft Butter Tub - 14oz

$10.39($0.65/ounce)

Sponsored

Plant Based Organic Non-Dairy Salted Buttery Sticks - 16oz/4ct - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(107)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

McCormick Harry Potter Pumpkin Pasty Finishing Sugar - 3.47oz

McCormick Harry Potter Cauldron Cake Finishing Sugar - 3.43oz

McCormick Harry Potter Treacle Tart Finishing Sugar - 3.43oz

Oat Haus Apple Cider Donut Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Creamy Peanut Butter - 16oz - Good & Gather™

$1.99($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1600)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Brown Butter Pumpkin Flavored Heavy Whipping Cream - 16 fl oz - Good & Gather™

$3.99($0.25/fluid ounce)

Fall Harvest Brown Butter & Sage Naturally Flavored Popcorn - 5oz - Good & Gather™

McCormick Harry Potter Vanilla Extract - 4 fl oz

$14.99

Oat Haus Pumpkin Spice Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

I Can't Believe It's Not Butter! NutriRich Original Spread - 15oz

$4.29($0.29/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.