Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

choc chip cookie dough

256 results for “chocolate chip cookie dough”

S'mores Cookies - 12.5oz - Favorite Day™

Keebler Sweet Treat Cookie Variety Pack - 30ct

$13.49($0.47/ounce)

Sweet Loren's Puff Pastry, Gluten Free & Vegan - 8.5oz

$7.49($0.88/ounce)
4.1(419)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Haagen-Dazs Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream - 14 fl oz

$3.89($0.28/fluid ounce)
was $4.69
New lower price
Buy 2 for $7 Haagen-Dazs frozen desserts
4.6(641)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

YUMI Double Chocolate Chip Cookies - 5.6oz

$3.99
reg $5.49
Sale

Nestle Tollhouse Chocolate Chip Cookies - 3ct

$1.49($0.37/ounce)

Sponsored

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Chocolate Chunk Cookies - 6ct - Favorite Day™

$4.49($0.45/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.4(116)
SNAP EBT eligible

Simple Mills Chocolate Brownie Sweet Thins - 4.25oz

$5.29($1.24/ounce)
4.6(728)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Annie's Bunnies & Pumpkin Grahams Cookies Halloween Snacks - 20oz/20ct

Coated Halloween Cookie Bites - 8oz - Favorite Day™

Oreo Halloween Snack Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies - 22.95oz/45ct

$10.39($0.45/ounce)
OreoNew at target
4.4(102)
Loved for: cute halloween designs
SNAP EBT eligible

Hello Panda Cookies Chocolate - 24oz/32pk

GHOST Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar - 20g Protein - 9.2oz/4pk

$7.89($0.86/ounce)
was $8.89
New lower price

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.