Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas hot sauce

1,000+ results for “christmas hot sauce”

Ovaltine Chocolate Malt Mix - 12oz: No Artificial Flavors

$7.59($0.63/ounce)
4.7(260)
Loved for: nutritious
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Double Chocolate Hot Cocoa Mix - 8oz/8ct

$7.99($1.00/ounce)
4.8(424)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Swiss Miss Marshmallow Hot Cocoa Mix Canister - 37.18oz

$9.19
4.7(443)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Starbucks Double Chocolate Hot Cocoa Mix - 8ct

$8.49($1.06/ounce)
4.5(411)
Loved for: versatile preparation
SNAP EBT eligible

Nestle Abuelita Hot Chocolate Mix - 8ct

$2.99($0.37/ounce)
4.7(398)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Swiss Miss Milk Chocolate Keurig K-Cup Pods - Hot Cocoa - 44ct

$32.99($1.45/ounce)
4.4(2543)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy

$11.99($5.71/ounce)
reg $12.99
Sale

Equal Exchange Organic Hot Cocoa - 12oz: Certified

$8.99($0.75/ounce)
4.4(41)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Starbucks Classic Hot Cocoa Mix - 8oz/8ct

$8.49($1.06/ounce)

Projo Power Coffee Vanilla Latte - 11 fl oz

ProjoNew at target
4.5(8)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mindful Nutrition Protein Cocoa Mix - 7.2oz

$11.99
reg $12.99
Sale

Projo Power Coffee Mocha Latte - 11 fl oz

ProjoNew at target
4.8(5)
SNAP EBT eligible

Projo Power Coffee Vanilla Latte - 4pk/44 fl oz

$17.99
ProjoNew at target
4(5)
SNAP EBT eligible

Projo Power Coffee Mocha Latte - 4pk/44 fl oz

$17.99
ProjoNew at target
5(5)
SNAP EBT eligible

Swiss Miss Hot Milk Chocolate - 41.4oz/30ct

$8.99($0.22/ounce)

Swiss Miss Hot Milk Chocolate with Marshmallows - 41.4oz/30ct

Mike & Jen's Cocoa Mix - 12oz

$11.99($1.00/ounce)

Yoo-hoo Chocolate Flavored Drink - 8pk/6.5oz

$3.19($0.06/fluid ounce)

Yoo-hoo Strawberry Chocolate Flavored Drink - 8pk/6.5oz

$3.19($0.06/fluid ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.