Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crunchy nut butter

241 results for “crunchy nut butter”

Skippy Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preseveratives

$5.79($0.14/ounce)
reg $6.29
Sale

Justin's Classic Almond Butter - 12oz

$9.19($0.77/ounce)
4.3(324)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Jif Reduced Fat Creamy Peanut Butter - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
was $3.19
New lower price
4.6(494)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Protein Bites - 5oz - Good & Gather™

Skippy Reduced Fat Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free

$5.79($0.14/ounce)
reg $6.29
Sale

Creamy Almond Butter Stir to Enjoy - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)

PB2 Powdered Peanut Butter - 6.5oz

$4.89($0.75/ounce)
4.7(637)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Creamy Almond Butter No Stir - 12oz - Good & Gather™

Smucker's Organic Natural Creamy Peanut Butter - 16oz

$5.69($0.36/ounce)
4.5(566)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Ground Up Snickerdoodle Almond & Cashew Butter - 10oz

$9.99($1.00/ounce)
4.5(132)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Nerdy Nuts Birthday Cake Peanut Butter Treat - 12oz: Creamy

$11.99
4.1(47)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Jif Reduced Fat Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Preservatives

$6.99($0.17/ounce)

Sponsored

Creamy Cashew Butter - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
4.4(60)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Smucker's Natural Creamy Peanut Butter - 26oz

$6.29($0.24/ounce)

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

Creamy Dark Chocolate Almond Butter No Stir - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)

Teddie All Natural Gluten Free Smooth Peanut Butter - 16oz

$4.79($0.30/ounce)
4.4(28)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Skippy Creamy Peanut Butter - 15oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$2.99($0.20/ounce)

Jif No Added Sugar Creamy Peanut Butter Spread - 33.5oz

$6.99($0.21/ounce)
4.5(1625)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Oat Haus Apple Cider Donut Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Smucker's Natural Creamy Peanut Butter - 16oz

$4.19($0.26/ounce)

Soom Premium Tahini - 11oz

$6.99($0.64/ounce)
3.9(26)
SNAP EBT eligible

Peter Pan Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No High Fructose Corn Syrup

$5.99($0.15/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.