Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli meat snacks

327 results for “deli meat snacks”

Kretschmar Boneless Bavarian Ham Deli Sliced - price per lb

Spanakopita - 8.5oz/12ct - Good & Gather

Good & GatherOnly at target
4.4(465)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Smoked Sliced Tri-Tip Beef - Good & Gather™ 14oz

$11.99

Chicken Tikka Masala - 16oz - Good & Gather™

$8.99($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.1(258)
SNAP EBT eligible

Kretschmer Hard Salami Stick Deli Sliced - price per lb

$9.99/lb($0.62/ounce)

Boar's Head Sliced Prosciutto Parma - 3oz

$7.99($2.66/ounce)

Hormel Corned Beef - 12oz

$5.59($0.47/ounce)
5(5)
SNAP EBT eligible

Kretschmar Off the Bone Black Angus Roast Beef - Deli Sliced - price per lb

Sponsored

Cubed Meat & Cheese Tray - Market Pantry™ 12oz

Columbus Pizza Pepperoni - 5oz

$4.99
ColumbusNew at target
SNAP EBT eligible

Columbus Secchi Salame - 4.5oz: Cured

$8.99($2.00/ounce)

Eckrich Deli Beef Bologna - Deli Fresh Sliced - price per lb

$5.49/lb($0.34/ounce)

Columbus Sliced Italian Dry Salame Deli Meats - 12oz

$9.99($0.83/ounce)
4.6(472)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Eckrich Deli Hard Salami - Deli Fresh Sliced - price per lb

Frozen Meat Lasagna - 40oz - Good & Gather™

$8.99($0.22/ounce)

Eckrich Deli Genoa Salami - Deli Sliced - price per lb

$7.49/lb($0.47/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.