Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fennel sausage

272 results for “fennel sausage”

Hillshire Farm Polska Kielbasa Smoked Sausage Rope - 14oz

$4.29($0.31/ounce)
4.2(539)
Loved for: smoky flavor
SNAP EBT eligible

Johnsonville Brick Pack Chorizo Ground Sausage - 16oz

Jimmy Dean Regular Pork Sausage Roll - 16oz

$4.99($0.31/ounce)
4.6(2056)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Johnsonville Mild Italian Fresh Sausage Links - 19oz/5ct

Aidells 2 Pack/12oz Each Chicken & Apple Smoked Chicken Sausage

$11.38($0.47/ounce)
Value Bundle
$11.98 when purchased separately

Aidells Italian Style with Mozzarella Cheese Smoked Chicken Sausage - 12oz/4ct: Certified Gluten-Free

Jimmy Dean Hot Pork Sausage Roll - 16oz

$4.99($0.31/ounce)
4.5(710)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Rope - 12oz

$5.29($0.44/ounce)
4.6(1115)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Johnsonville Fully Cooked Breakfast Turkey Sausage Links - 10ct/9.6oz

Jimmy Dean Fully Cooked Turkey Sausage Links - 9.6oz/12ct

$4.99($0.52/ounce)
was $5.49
New lower price
4.2(728)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Johnsonville Original Recipe Breakfast Sausage Patties - 12oz: Pork

$4.29($0.36/ounce)

Gilbert's Craft Sausage Caprese Chicken Sausage - 10oz: Certified Gluten-Free, No Nitrates

Sponsored

Johnsonville Original Recipe Breakfast Sausage - 12oz: Pork

$4.29($0.36/ounce)
4.4(450)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Original Pork Sausage Patties - 9.6oz/8ct

$4.99($0.52/ounce)
was $5.49
New lower price

Jimmy Dean Original Pork Sausage Links - 9.6oz/12ct

$4.99($0.52/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(755)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Gilbert's Craft Sausage Bourbon Apple Chicken Sausage -10oz

$5.59($0.56/ounce)
4.1(374)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Fully Cooked Turkey Sausage Patties - 9.6oz/8ct

$4.99($0.52/ounce)
was $5.49
New lower price
4.3(796)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Fully Cooked Turkey Sausage Crumbles - 9.6oz

$4.99($0.52/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(247)
Loved for: versatile
SNAP EBT eligible

Johnsonville Polish Kielbasa Rope - 13.5oz: Pork

$4.29($0.32/ounce)
4.7(139)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm 2 Pack/12oz Each Beef Smoked Sausage Rope

$10.06($0.42/ounce)
Value Bundle
$10.58 when purchased separately

Johnsonville Beddar with Cheddar Smoked Sausage - 14oz

$4.29($0.31/ounce)
was $4.79
New lower price
4.6(1060)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.