Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

football chips

1,000+ results for “football chips”

SunChips Harvest Cheddar Flavored Whole Grain Chips - 2.5oz

Doritos Salsa Verde Tortilla Chips - 9.25oz

4.5(209)
Loved for: perfect spice level
SNAP EBT eligible

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 12.5oz

$6.69($0.54/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(2404)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Snack Factory Original Pretzel Crisps - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Sponsored

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Chili Lime

$2.79 - $19.99
4.6(2316)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Nacho

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2694)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chesters Flamin' Hot Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)
4.8(3270)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Fritos Original Corn Chips - 9.25oz

4.7(1632)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Snack Factory Pretzel Crisps Original Snacks - 10oz/10ct

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Graza Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt Potato Chips Bag - 5.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.