Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fresca mexico

255 results for “fresca mexico”

Fresca Original Citrus Soda - 12pk/12 fl oz Cans

$8.89($0.06/fluid ounce)

Fresca Grapefruit Citrus Sparkling Soda Water - 10pk/7.5 fl oz Mini-Cans

$6.19($0.08/fluid ounce)
was $6.99
New lower price
4.7(1170)
Loved for: refreshing taste
SNAP EBT eligible

Coca-Cola de Mexico - 4pk/12 fl oz Glass Bottles

Coca-Cola de Mexico Soda - 12 fl oz Glass Bottle

$2.79($0.23/fluid ounce)

Cove Soda Stawberry Shortcake - 12 fl oz Can

$2.29
CoveNew at target
3.2(21)
SNAP EBT eligible

Fre Alcohol-Free Premium Red Blend Wine - 750ml Bottle

Taco Night Meal

$1.89 - $6.99
When purchased online

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Mexican Street Corn Chopped Salad Kit - 11.62oz - Good & Gather™

Old El Paso Red Enchilada Sauce Mild 10oz: Low Fat, Gluten-Free, Vegan

Old El Paso Traditional Refried Beans - 16oz: No Added Sugar, No Artificial Flavors, Cholesterol Free

Santa Fe Tortilla Strips Salad Topper - 3.5oz - Good & Gather™

$1.89($0.54/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(712)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Homestyle Guacamole - 10oz - Good & Gather™

El Monterey Chicken and Cheese Taquitos - 20oz/20ct

$8.29($0.41/ounce)
4.3(1497)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Lime Crema Sauce - 8.1 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.37/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
3.8(1202)
SNAP EBT eligible

Las Palmas Green Chile Enchilada Sauce - 10 fl oz

$1.89($0.19/ounce)

Mexican Caesar Chopped Salad Kit - 11.05oz - Good & Gather™

$3.89($0.35/ounce)

Ortega Original Thick & Smooth Mild Taco Sauce 16-oz

$3.59($0.22/ounce)
4.8(478)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mexican-Inspired Birria Cooking Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(260)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Mexican-Style Street Corn Dip - 10oz - Good & Gather: Cheese, Corn

Las Palmas Enchilada Sauce - 10 oz

$1.89($0.19/ounce)

El Monterey Steak and Cheese Taquitos - 20oz/20ct

$8.29($0.41/ounce)
4.3(532)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.