gf pasta
$1.39($0.32/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$13.49
$2.99($0.50/ounce)
$8.99
reg $9.99
Sale
$3.39($0.62/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$5.99
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible
$7.99
Sponsored
$10.29($0.57/ounce)
$5.79($0.72/ounce)
$1.39($0.32/ounce)
Loved for: quick to prepare
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $4.89($0.41/ounce)Buy 2 for $7 Jovial organic brown rice pasta4 out of 5 stars with 23 ratings
- $3.49($0.44/ounce)reg $5.49 Sale4.5 out of 5 stars with 83 ratings