Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ham lunch meet

324 results for “ham lunch meet”

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Hillshire Snacking Small Plates Genoa Salami and White Cheddar Cheese - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Cheddar Cheese & Beef Sausage Protein Pack Quick Bite - 4.5oz/3ct - Good & Gather™

True Story Organic Oven Roasted Turkey - 6oz

$7.99
True StoryNew at target
5(2)
SNAP EBT eligible

Meatball Sub Meal

$1.59 - $6.99
When purchased online

Hillshire Farm Black Forest Ham - 9oz

$4.19($0.47/ounce)
4.6(671)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Reserve™ Herb Smoked Turkey Breast All Lunch Meat - 7oz

Hillshire Farm Ultra Thin Honey Ham - 16oz

$6.89($0.43/ounce)
4.6(398)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Signature Italian Uncured Salami Trio - 4oz - Good & Gather™

$7.49($1.87/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(59)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Hormel Gatherings Honey Ham, Turkey, Cheese & Crackers Charcuterie Party Tray - 28oz

$14.99($0.54/ounce)

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - 2.48-5.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$19.95 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Cage-Free Hard-Cooked Eggs - 9.3oz/6ct - Good & Gather™

$4.49($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(857)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Applegate Natural Black Forest Uncured Ham Slices - 12oz

Oscar Mayer Carving Board Oven Roasted Turkey Breast Sliced Lunch Meat - 7.5oz

$4.39($0.59/ounce)

Applegate Uncured Turkey Pepperoni - 4oz: Gluten-Free, Dairy-Free, No Added Antibiotics

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.