Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hi ken

266 results for “chicken”

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Ingredients Boneless Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(300)
Loved for: real chicken
SNAP EBT eligible

Foster Farms High Protein Chicken Bites - Frozen - 20oz

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Starkist White Chicken 25% Less Sodium - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)
4.6(261)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Nuggets - Frozen - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Tyson Crispy Chicken Strips Family Pack Frozen - 40oz

$13.49($0.34/ounce)
4.3(1879)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

All Natural Italian-Style Chicken Meatballs - Frozen - 20oz - Good & Gather™

$6.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(277)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

True Story Organic Thick Cut Oven Roasted Chicken Breast - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Chicken Strip - Frozen - 32oz

Sponsored

Deep Indian Kitchen Gluten Free Butter Chicken with Rice - 9oz

$5.99($0.67/ounce)

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

Foster Farms Chicken Breast Nuggets - Frozen - 33.6oz

Tyson Simple Spicy Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
3.2(59)
SNAP EBT eligible

Applegate Farms Natural Chicken Patty - Frozen - 18oz

$12.99

Fresh No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless & Skinless Chicken Breast - 1.25-2.8 lb - price per lb - Good & Gather™

$16.21 max price($5.79/lb)
Final price will be based on weight.

Farmer Focus Organic Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breast - 0.75-1.67lbs - price per lb

$9.11 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast Tenders - 0.8-1.35lbs - price per lb

$9.84 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Buffalo-Style Chicken Breast Strips - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)

Yummy Whole Grain Dino Buddies Chicken Nuggets - Frozen - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.7(371)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.