Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ketogenic tortilla chips

1,000+ results for “ketogenic tortilla chips”

Siete Nacho Tortilla Chips - 5oz

4.5(710)
Loved for: healthy alternative
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Flavored Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.8(11167)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

On The Border Café Style Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Khloud Sweet Heat Protein Tortilla Chips - 5oz

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Vegan

$3.79($0.95/ounce)
4.7(2824)
Loved for: incredible taste
SNAP EBT eligible

Takis Fuego Tortilla Chips - 3.25oz: Extra Hot

$2.49($0.77/ounce)
4.5(1224)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

SimplyProtein Restaurant Style Protein Sea Salt Tortilla Chips - 4.58oz

$4.69

Sea Salt Veggie Straws Potato & Vegetable Snack Multipack - 12ct/.75oz - Good & Gather™

$7.39($0.82/ounce)

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal
4.8(12907)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Drizzilicious Birthday Cake Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Gluten-Free, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fall Harvest Apple Cider Seasoned Pretzels - 16oz - Good & Gather™

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

$4.59($0.46/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.7(759)
Loved for: scoopability
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Takis Rolled Fuego Tortilla Chips - 9.9oz

$4.29($0.43/ounce)

Drizzilicious Very Berry Drizzled Mini Rice Cakes - 4oz: Vegan

$3.79

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(193)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Ranch

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.