Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ketogenic tortilla chips

1,000+ results for “ketogenic tortilla chips”

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2696)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Halloween Fright Bites Tortilla Chips - 8oz - Favorite Day™

Calidad Yellow Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Added Sugar, No Artificial Flavors

Fall Harvest Pumpkin Spice Tortilla Chip - 11oz - Favorite Day™

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Sponsored

Calidad White Corn Tortilla Chips - 11oz

$2.49($0.23/ounce)
4.6(3157)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Bite Size Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Tostitos Scoops! Tortilla Chips - 10oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Organic White Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Organic Certified

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(4803)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Siete 5oz Lime Tortilla Chips + 5oz Sea Salt Tortilla Chips + 5oz Nacho Chips

$13.08
Value Bundle
$13.77 when purchased separately
Skip to next section

Sponsored

Takis Zombie Halloween Chips Multipack - 33.5oz/18ct

$9.29
was $10.99
New lower price
TakisNew at target
4.8(67)
SNAP EBT eligible

Siete Lime Tortilla Chips - 5oz

4.7(2719)
Loved for: light and crunchy texture
SNAP EBT eligible

Utz Halloween Snacks Pretzel Treats - 18oz/36ct

$6.99($0.39/ounce)
UtzNew at target
3.7(98)
SNAP EBT eligible

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.