Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kodiak cinnamon

216 results for “kodiak cinnamon”

Watkins Pure Vanilla Extract with Madagascar Vanilla Beans 2 fl oz

$9.99($5.00/fluid ounce)

Cravings by Chrissy Teigen Buttermilk Mochi Pancake and Waffle Mix - 14.2oz

$5.49($0.39/ounce)
reg $7.49
Sale

Kellogg's Krave Churro Size Breakfast Cereal - 16.8oz

$5.29
4.5(84)
Loved for: chocolate filling
SNAP EBT eligible

Sweet Loren's Breakfast Biscuits Cinnamon Sugar Snack Bars - 1.6oz/5ct

Lovebird Grain Free Cinnamon Breakfast Cereal - 7oz: No Certified Synthetic Colors

$6.79
was $7.99
New lower price

Nature Valley Protein Oats 'n Honey Crunchy Granola

$4.69 - $6.89
4.8(1012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Earth's Best Organic Cookies Baby & Toddler Snacks -  Oatmeal Cinnamon - 5.3oz

Sponsored

Cravings by Chrissy Teigen Strawberry Mochi Pancake and Waffle Mix - 14.16oz

$5.49($0.39/ounce)
reg $7.49
Sale

FlavCity Cinnamon Medium Roast Instant Coffee - 6.38oz

$19.99
Lower price on select items
4.4(1314)
Loved for: smooth flavor
SNAP EBT eligible

DAVID'S DELI Protein Cinnamon Bagel - 14.25oz/5ct

$4.49($0.32/ounce)

Flourish Protein Muffin Cup Maple Cinnamon

Oats Overnight Shake Apple Cinnamon - 2.1oz

$3.19($1.52/ounce)

Kellogg's Special K Strawberry Chocolate Delight Breakfast Cereal - 16.3oz

El Guapo Whole Cinnamon - 2oz

$3.79($1.90/ounce)

Petite Maple Cinnamon Rolls - 11oz/9ct - Favorite Day™

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.