kraft mc n cheese
$1.39($0.19/ounce)
$4.99($0.61/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$6.29($0.17/ounce)
$9.48($0.58/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately
$1.39($0.25/ounce)
$1.39($0.25/ounce)
$1.39($0.19/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.88
Value Bundle
$4.08 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$1.39($0.19/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.59($0.14/ounce)
Sponsored
$7.19($0.17/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.89($0.22/ounce)
$4.92
Value Bundle
$5.18 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$4.89($0.67/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$4.99($0.61/ounce)
$5.12
Value Bundle
$5.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$2.59
was $2.99
New lower price
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$9.48($0.62/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately
$12.69($0.15/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$8.99($0.55/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.99was $3.19 New lower price4.6 out of 5 stars with 158 ratings
- $1.39($0.26/ounce)reg $1.59 Sale4.5 out of 5 stars with 457 ratings
- $1.39($0.23/ounce)reg $1.59 Sale4.4 out of 5 stars with 96 ratings