Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

nacho chips individual bags

1,000+ results for “nacho chips individual bags”

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Graza Extra Virgin Olive Oil Zesty Caesar Potato Chips Bag - 5.5oz

Frito-Lay Simply NKD Treated Sized Chips - 11.25oz/30ct

$7.99
reg $10.99
Sale

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Simply Minis Canister White Cheddar Chips - 3.625oz

SimplyNew at target
4.4(73)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

SunChips Minis Harvest Cheddar – 3.75oz: 100% Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.29($0.61/ounce)
was $3.19
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Honey Maid Fresh Stacks Graham Crackers Travel Snacks - 12.2oz/6ct

$4.89($0.40/ounce)

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(426)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2280)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 42ct

$19.99
Select items on sale
4.7(3005)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

SunChips Garden Salsa Flavored Wholegrain Snacks - 7oz

$4.79($0.68/ounce)
4.8(6574)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(494)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Cups Variety Pack Potato Crisps Chips - 12.9oz/18ct: Original, Cheddar, Onion, Sour Cream

Cheetos Minis Cheddar Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(522)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$8.99($0.96/ounce)
reg $10.99
Sale

Doritos Minis Cool Ranch Tortilla Chips - 5.1oz

$2.29($0.45/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.4(918)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Juantonio's Tortilla Chips - 15oz

$2.39($0.16/ounce)
4.6(463)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.