Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

oat chocolate bar

362 results for “oat chocolate bar”

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

MadeGood Organic Crunchy Granola Squares Oats & Dark Chocolate Snack Bars - 5.3oz/10ct

$3.89
MadeGoodNew at target
4.7(187)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Banana Chocolate Chip Organic Baked Oat Cups - 6.15oz/5ct

$4.99($0.81/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Plant-Based Oatmeal Chocolate Chip Protein Bars - 12g Protein - 4ct - Good & Gather™

$7.49
was $7.99
New lower price

KIND Breakfast Protein Bars Dark Chocolate Cocoa - 8g Protein - 10.56oz/12ct

LUNA Bar Nutz Over Chocolate Granola Bar Made with Organic Oats - 9g Protein - 10.14oz/6pk

$7.59($0.75/ounce)

Sponsored

CLIF Bar Mini Chocolate Brownie Granola Protein Bar Made with Organic Oats - 19.8oz/20pk

$14.99($0.76/ounce)

88 Acres Oatmeal Chocolate Chip Seed & Oat Granola Bars - 6g Protein - 8oz/5ct

$9.99($1.25/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.