Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

passover food

1,000+ results for “passover food”

Quick Bites Pepper Jack Cheese, Dried Sweetened Cranberries & Sea-Salted Roasted Almonds - 4.5oz/3ct  - Good & Gather™

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$3.19

Buitoni Five Cheese Tortellini Pasta - 20oz

$6.50
reg $7.99
Sale

Mini Naan Dippers - 7oz Good & Gather™

$4.19($0.60/ounce)

Better Than Bouillon Seasoned Vegetable Soup Base - 8oz: Gluten-Free, Vegan

$5.19($0.65/ounce)

Roasted Artichoke and Spinach Hummus - 10oz - Good & Gather™

$2.99($0.30/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(7641)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Boursin Hot Honey & Roasted Garlic Cheese Spread - 5.3oz

$5.79
4.6(62)
Loved for: flavor richness
SNAP EBT eligible

Tomato and Black Bean Soup - 24oz - Good & Gather™

Southwest Hatch Chile Chowder - 24oz - Good & Gather™

Birds Eye Spinach Lentil Veggie Pasta Rotini Alfredo - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.2(350)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pacific Foods Gluten Free Organic Bone Broth Beef - 32oz

$6.29($0.20/ounce)
4.5(912)
Loved for: nutritious
SNAP EBT eligible

Classic Hummus & Pretzels Cup - 4.53oz - Good & Gather™

$2.29($0.51/ounce)

Knorr Chicken Bouillon Cubes - 2.5oz/6ct

$1.59($0.64/ounce)
4.5(723)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Goya Powdered Chicken Bouillon - 2.82oz

$1.49($0.53/ounce)
Lower price on select items
4.3(96)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Swanson 100% Natural Gluten Free Vegetable Broth - 32 fl oz

$2.29($0.07/ounce)
Lower price on select items

Organic Chicken Stock - 32oz - Good & Gather™

$2.79

Pacific Foods Organic Gluten Free Low Sodium Beef Broth - 32oz

$3.69($0.12/ounce)
4.6(879)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Lentiful Gluten Free Thai Coconut Curry Instant Lentils - 2.01oz

$3.79($1.89/ounce)
4.3(29)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Swanson 100% Natural Gluten Free Unsalted Beef Broth - 32 fl oz

$2.29($0.07/ounce)
Lower price on select items

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.