Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pasta in a bag

313 results for “pasta ina bag”

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Elbow Macaroni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Barilla Gluten Free Penne Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(618)
Loved for: best gluten-free option
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Halloween Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Flavors, No Added Sugar

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Barilla Rotini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(830)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Spaghetti Pasta - 14.5oz

$3.49($0.24/ounce)

Barilla Protein+ Cellentani Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(671)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1065)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Signature Fusilli Bucati - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Sponsored

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Pasta Roni Parmesan Cheese Flavor - 5.1oz

$1.49($0.29/ounce)
was $1.69
New lower price
4.5(154)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Ziti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(185)
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Brown Rice Elbows Pasta - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.8(52)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Barilla Thin Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(910)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Macaroni Pasta Meal Kit - 6.6oz

$1.69($0.26/ounce)
was $1.89
New lower price

Barilla Gluten Free Elbows Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.5(284)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Goodles Protein Pasta Coiled Again - 8oz

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Barilla Oven Ready Lasagna Pasta - 9oz

$2.69($0.30/ounce)
4.3(228)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Barilla Protein+ Rigatoni Pasta - 14.5oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.