Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pumpkin flavor

1,000+ results for “pumpkin flavor”

Lay's Flavor of Asia Roasted Chicken WIng Potato Chips - 2.47oz

$3.29
4.1(24)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Minis - 1.5oz

$1.59($1.06/ounce)

Funyuns Snack Pack Onion Flavored Rings Multipack- 10ct/7.5oz

$6.19($0.83/ounce)
4.7(361)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Calbee Shrimp Chips - 4oz: Salt Flavored

$3.49($0.87/ounce)
4.4(141)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Stacks 3 Flavors Variety Pack - 27ct

$14.89($0.77/ounce)
4.8(206)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Utz Extra Thin Pretzels - 16oz: Tree Nut Free, Salt Flavor

$3.49($0.22/ounce)
4.6(205)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

Snack Factory Pretzel Crisps Dark Chocolate - 5.5oz: No Artificial Colors, No Artificial Flavors, Mild

$5.59($1.02/ounce)
was $6.99
New lower price

Sponsored

Tim's Jalapeno Flavored Extra Thick & Crunchy Potato Chips - 7.5oz

Vlasic Pickle Balls Spicy Dill Pickle Flavored Corn Puffs - 6.5 oz

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Krunchers! Kettle Cooked Potato Chips Jalapeño Flavored Chips - 8oz

Calbee Hot Garlic Flavor Shrimp Chips - 3.3oz

$3.49($1.06/ounce)

Vitner's Big Bag Sizzlin' Hot Cheese Flavored Crunchy Kurls - 8.75oz

$2.69($0.31/ounce)

Frito-Lay Global Flavor Mix Chips - 18oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.